ubrania firmowe z logo do apartamentu

Ubrania z nadrukiem dla pracowników apartamentów – jakie i po co?

Żeby przekonać gości do wyboru akurat Twojego miejsca noclegowego musisz zadbać o każdy detal! W zrobieniu dobrego wrażenia pomogą Ci ubrania z nadrukiem. Jakie przydadzą się obsłudze apartamentów? Przeczytaj i spraw je swojej załodze!

Koszulki z nadrukiem logo – jakie przydadzą się obsłudze apartamentu?

Nieformalny T-shirt z logo będzie wygodnym ubraniem dla osób sprzątających. Lekki, przewiewny, łatwy do wyprania materiał nie będzie krępował ruchów ani w żaden inny sposób utrudniał ciężkiej pracy. Warunek? Odzież tego typu musi być wykonana z jakościowych tkanin. W innym przypadku pracownikowi po prostu nie będzie w niej wygodnie. Zadanie wykonania koszulek trzeba powierzyć profesjonalistom – takim jak na przyklad Logos: https://www.e-logos.pl/produkty/koszulki-z-logo/

Estetyczne logo naniesione trwałymi metodami na pewno wpadnie w oko gościom! Dzięki niemu obsługa sprzątająca będzie wyglądała profesjonalnie. Dla gwarancji solidnego wykonania nadruków trzeba postawić na profesjonalistów znających się na tworzeniu odzieży firmowej.

Nieco bardziej elegancka koszulka polo z nadrukiem przyda się natomiast kelnerowi, szczególnie latem. To odpowiedni strój do obiektów, które nie stawiają na maksymalną wytworność. Biała koszula nie zawsze jest potrzebna! Jeśli Twoje apartamenty są utrzymane w bardziej swojskim klimacie, zdecyduj się na polo z logo naniesionym metodą haftu komputerowego. Będzie profesjonalnie, ale nie nazbyt szykownie – dzięki takiemu nie do końca formalnemu strojowi goście poczują się swobodnie.

Koszulka z logo to świetny sposób na reklamę!  Zachęć swoich pracowników, by nosili taki strój także po godzinach. W ten sposób więcej przechodniów dowie się o Twoim biznesie, a to gwarancja sukcesu w branży hotelarskiej. Żeby pracownicy chcieli nosić koszulki z logiem firmy te muszą być bezwzględnie wygodne i ładne – wracamy do kwestii jakości materiału i nadruku!

Eleganckie ubrania firmowe dla pracowników apartamentów

Jesteś właścicielem apartamentów z ,,górnej półki”? Tutaj już nie obędzie się bez maksymalnie wytwornej koszuli z wyhaftowanym logo. Spraw je swoim kelnerom, a ekipa będzie wyglądać spójnie i robić znakomite wrażenie już na pierwszy rzut oka. Poza tym, pracownicy w takim samym stroju będą czuli się ,,bardziej służbowo” niż we własnej odzieży, a to przełoży się na jakość obsługi.

Kelnerom przydadzą się także zapaski z logo. Pamiętaj – im częściej gość będzie widział logo obiektu, tym wolniej je zapomni. Wzrasta szansa, że przy najbliższej okazji poleci Twoje apartamenty swojemu znajomemu!

Jak robić dobre wrażenie, to od wejścia! Recepcjonista musi zawsze wyglądać schludnie, a piękny haft komputerowy podkreśli jego profesjonalizm. Sprawienie mu firmowego stroju to ,,pewniejsza” opcja niż bazowanie na indywidualnym guście, który nie zawsze pasuje do luksusowych apartamentów. Zadanie jest proste – po przekroczeniu progu gość ma być zachwycony. Żaden detal nie powinien zepsuć dobrego pierwszego wrażenia!

Bluzy z nadrukiem logo – dla wszystkich!

Na chłodniejsze pory roku bluza z logo firmy będzie doskonałym pomysłem niezależnie od stanowiska. Każdy pracownik – kelner, recepcjonista czy pomocnik kucharza – musi przecież co jakiś czas wyjść na dwór. Warto powiesić w pokoju socjalnym kilka bluz, które będą mogli w takich chwilach zarzucić na plecy. Jeszcze lepszym pomysłem będzie osobne wyposażenie w nie każdego członka załogi.

Bluza do założenia podczas wykonywania obowiązków na dworze to pewność, że obsługa przez cały czas będzie wyglądała w pełni profesjonalnie. Poza tym, zatroszczysz się w ten sposób o swoją załogę – nikt przecież nie lubi pracować w chłodzie! Jesienią, zimą i wczesną wiosną bluza z logo będzie po prostu niezbędna.

Dzięki bluzie pracownik podczas pobytu na dworze nie zmarznie, a jeśli będzie mógł zabrać ją do domu, być może chętnie założy takie ubranie też po godzinach. Podobnie jak przy koszulkach, superwygodna, praktyczna bluza z estetycznie naniesionym znakiem firmowym będzie świetnym narzędziem marketingowym.

Co jeszcze przyda się w apartamentach? Fartuch kucharski z nadrukiem, kamizelka z wyhaftowanym logo, a może nawet czapka? Wszystko zależy od tego jaki stopień elegancji ma panować w Twoim ośrodku. Główną zasadą jest stawianie na najwyższej jakości materiały – dla wygody – oraz nadruki – dla estetyki.