Czym jest deska myjąca i dlaczego warto ją wybrać?

Deska myjąca – co to jest i dlaczego warto wybrać ją do hotelu?

Hotele czy jakiekolwiek miejsca noclegowe to lokale, do których goście przybywają po to, aby wypocząć, ale przy okazji poczuć też najwyższy stopień luksusu. Z tego powodu zdecydowanie warto wybrać dla przyjezdnych liczne udogodnienia, dzięki którym pobyt stanie się dla nich jeszcze przyjemniejszy. Jednym z niebywale ciekawych rozwiązań z pewnością będzie deska myjąca. Co to jednak dokładnie jest i dlaczego warto wybrać ją do hotelu? Sprawdź artykuł, w którym odpowiem na te pytania! 

Czym jest deska myjąca?

Na samym początku wyjaśnię, czym tak właściwie jest deska myjąca. Najprościej mówiąc, jest to po prostu deska sedesowa z funkcją bidetu. Mocuje się ją na muszli WC dokładnie tak samo, jak klasyczny model. Należy jedynie zadbać o podpięcie do źródła wody oraz prądu. 

Takie rozwiązanie pozwala oczywiście cieszyć się niebywałą higieną każdego dnia. Po skorzystaniu z toalety wystarczy dokładnie obmyć strefy intymne odpowiednim programem i gotowe! Papier toaletowy nie jest w tym przypadku konieczny, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, a także zadbać o środowisko naturalne. Można więc śmiało powiedzieć, że deski myjące to nakładki na klasyczne toalety, dzięki którym WC staje się czymś na kształt washletu, a więc misy połączonej z bidetem. 

Rozwiązanie to z pewnością docenią wszystkie osoby dbające o swoje zdrowie, wysoki poziom higieny, ceniące nowoczesne technologie oraz oczywiście żyjące w zgodzie z otaczającą nas przyrodą. Jeśli chcesz stworzyć hotel czy miejsce noclegowe, w którym każdy poczuje się dobrze i wyjątkowo, zdecydowanie warto pomyśleć nad zakupem takiego urządzenia. 

Jakie funkcje ma najczęściej deska sedesowa myjąca?

Nie da się ukryć, że deska sedesowa myjąca ma wiele przydatnych funkcji, które okazują się niezastąpione każdego dnia. Oczywiście ilość dostępnych opcji będzie zależna chociażby od wybranego modelu. 

Trzeba jednak pamiętać, że większość urządzeń będzie mieć w standardzie mycie przednie oraz tylne, a więc dwie zdecydowanie najważniejsze funkcje. Są one niezastąpione podczas codziennej higieny i cenią je nie tylko panie, ale także panowie. Do tego większość rozwiązań ma możliwość sterowania położeniem dyszy, zmiany temperatury i ciśnienia wody czy mocy suszącego powietrza. 

Oprócz tego deska myjąca najczęściej będzie mieć funkcje:

  • mycia automatycznego (tzw. cały cykl mycia),
  • mycia dla dzieci (dopasowaną do potrzeb najmłodszych),
  • podgrzewanego siedziska,
  • dodatkowego podświetlenia,
  • sterowania pilotem znajdującym się z boku urządzenia lub pilotem do zdalnego sterowania,
  • samoczyszczenia dyszy,
  • eko i tryb oszczędzania energii,
  • filtracji wody na wlocie,
  • samoczynnej wymiany wody na świeżą.

Deski są oczywiście wykonane z najwyższej jakości materiałów, a modele dostępne na https://majormaker.pl/ mają japońskie główne kondensatory, świadczące o ich niezawodności. Warto bowiem pamiętać, że to właśnie z Japonii pochodzą washlety, a więc zdecydowanie warto sięgać po rozwiązania wzorowane na tych najlepszych na świecie. 

Taka deska wciąż jest oczywiście deską sedesową, dlaczego można liczyć dodatkowo na bufor wolnego opadania oraz kilka modeli do wyboru – różniących się od siebie kształtem, designem i wielkością. 

Dlaczego deska myjąca WC może okazać się idealnym wyjściem do hotelu?

Nie da się ukryć, że deska myjąca WC to świetne wyjście dla każdego hotelu. To przede wszystkim rozwiązanie, dzięki któremu zadbasz o najwyższy stopień komfortu oraz poczucia luksusu. Klienci z pewnością to docenią, wybierając nocleg akurat u Ciebie, a następnie wracając po raz kolejny.

Deski mają także ogromną przewagę nad osobnym bidetem z jednego dość prostego powodu – nie zajmują niepotrzebnie dodatkowej przestrzeni. Mimo to cechują się dokładnie taką samą funkcjonalnością i zapewniają najwyższy stopień higieny.

Dużym plusem jest też fakt, że deski myjące są bezinwazyjne w montażu. Nie musisz remontować hotelowej łazienki czy przeprowadzać w niej zmian, aby Twoi goście mogli cieszyć się jej zaletami.

Co ciekawe, takie modele są też proste do utrzymania w czystości. Łatwo je zdjąć, docierając tym samym w każdy możliwy zakamarek. Do tego mają opcję samoczyszczenia i są tworzone z niebywale higienicznych materiałów. 

Jeśli więc szukasz rozwiązania, które podniesie poziom luksusu Twojego hotelu, deski z funkcją bidetu z pewnością będą istnym strzałem w dziesiątkę! 

Ile kosztuje deska myjąca i jaki model wybrać?

Teraz zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje ten luksus, który możesz podarować swoim gościom. Myślę, że Cię dość pozytywnie zaskoczę. Deski myjące, które znajdziesz w asortymencie wspomnianej już wcześniej marki Major&Maker, są niebywale przystępne cenowo. Takie modele kosztują bowiem od 1599 do 1699 zł – w zależności od modelu. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to świetne nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością nie nadszarpnie zbyt mocno Twojego firmowego budżetu.

A jaki dokładnie model wybrać? To zależy, jakie funkcje chcesz zagwarantować swoim gościom. Z pewnością godne polecenia będzie urządzenie Rubine. To jedna z najbardziej zaawansowanych desek myjących. Jej wybór powinien być istnym strzałem w dziesiątkę.

Jak zatem widzisz, zdecydowanie warto wybrać do swojego hotelu deski myjące. Z ich pomocą zadbasz o najwyższy poziom luksusu oraz higieny dla swoich klientów.

Źródło zdjęcia głównego: oficjalna strona producenta Major&Maker.